Diskuze

vyhlášení

Pozor pro všechny vyhlášení v Chabařovicích je pro účastníky seriálu Batti cupu bez rozdílu umístění Honza.

Protest

Dobrý den Bartl, podáváme protest proti startu jezdce č. 200 ve třídě MX2 . Tento jezdec celou sezónu nestartoval a přijel na poslední závod a sebral klukům body. A navíc v první jízdě vytlačil našeho jezdce s číslem 128 tak nebezpečně, že musel zastavit a tím ztratil rychlost a pozici. To by nemělo být přípustné. Když chce jet, až jede bez bodu. A zřejmě také na jednodenní licenci. Jak je to možné? Věříme alespoň v dodatečné bodové nápravě.

Re: Protest

Dobrý den,

každý, kdo se zúčastní kteréhokoliv závodu v roce, má přece nárok na body. To bychom museli za celou sezónu jen tak bezdůvodně smazat plno lidí. V pravidlech nemáme napsáno, že ten, kdo u nás jezdí párkrát do roka, nedostane body, takže se žádná bodová náprava konat nemůže. To by bylo bezdůvodně a mohl by to pak chtít každý v každé kubatuře za závody po celý rok. Jsou to závody pro hobby jezdce, na které může přijet každý.

Re: Re: Protest

Twl co to tu řešíte za hovna. U nás ve ctyrkolkach taky teď v Benátkách jel nový ctyrkolkar který jel po prve a vyhrál . Tím pádem nám sebral nějaké body. A nikdo to neřeší , a proč taky. Přijel vyhrál a odjel. Tak to proste je , to je motocross.

Re: Protest

Hele je jasné že přijít o titul o jeden jediný bod naštve , ale neměli by jste hned brečet a podávat nesmyslné protesty ... že Vám nevadil závodník Kučina , který jel pouze jednou ve Světci a "sebral Vám body . Proč už nebyl protest tenkrát .? Nebo Poštolka v Trutnově , taky jel jen jedinkrát a tam dokonce vyhrál , taky Vám ukradl body a taky jste neprotestovali ...

PS: kdo že Vás to ohrožoval v první jízdě MX2 ? Sice jsme na závodech v Benátkách nebyli , neb náš favorit je bohužel zraněný ale dle výsledků tady na webu , žádný závodník s číslem 200 v závodě nebyl ...

Re: Re: Protest

Byl to závodníl Bock, který měl včera číslo 200, ale minule jel s číslem 123, proto je ve výsledkách s číslem 123.

Re: Re: Re: Protest

Ok , v pořádku ...
V tom případě je to ale mínus pro protest pana Řezníčka , neb závodník Bock jel tento seriál letos vícekrát - např. v Trutnově ...

Re: Protest

Koukám asi dost dobrý tým, který do závodění tahá kapry. Včera jsem dost nechápal jejich chování, stál jsem vedle, když spoluzávodníkovi dost nevybíravým způsobem jeden z jejich členů nadával. Jak si mohl dovolit předjet druhého v pořadí (Řezníčka) a sebrat mu body. Co si to vůbec vůči Řezníčkům dovolil. Včera jsem nechápal, ale dnes je mi jasné, že Řezníček si myslel, že ho nikdo nepředjede a on je jenom ten nejlepší.
A když slečna co byla s nimi začala nadávat při cestě z vyhlášení do depa ..... to se napsat nemá, ale týkalo se to závodníků co si dovolili Řezníčka předjet. Od té doby přemýšlím co takový tým na závodech dělá? Bez sportovního chování.
Ten kdo by měl být diskvalifikován je myslím si Řezníček, za nesportovní chování jeho celého týmu a pro pokus ovlivnit výsledky.
To že takové věci se dějí i mezi amatéry, promiňte ale to smekám a nemám k tomu co dodat. Ale je to vrchol všeho. Co byl schopen Řezníček udělat pro to, aby překonal zraněného spoluzávodníka. Místo aby závodil a ukázal, že je lepší.

Prosím o vysvětlení?

Dobrý den, pane Bart jak je možné že jste mého vnuka pustil do závodu a přitom neměl licencí vy jste mu vytvořil jednodenní ale po té co jsem volal panu Šéfovi se již jednodenní licence nedá udělat pokud již jezdec nevlastní nějakou jinou.V tomto případě jste porušil pravidla Cams a pokud by se klukovi něco stalo tak by jste papír značkám a dělal by jste jako by nic.Pan Sefl my jasne řekl že to nelze o dva týdny jsme chtěli jet motocrosscup a tam nám pořadatel již po telefonu sdělil že si licencí musíme udělat ze bez ní jet nemůžeme, jak to tedy je u Vás?Děkuji za odpověď

Re: Prosím o vysvětlení?

Dobrý den,

zavolejte si, prosím, panu Bártlovi na telefon 602 175 350. Děkuji.

Přidat nový příspěvek

Batti MX Cup

Petr Bártl, ředitel Batti MX Cupu: 602 175 350 hobycross@centrum.cz