Diskuze

Dodržování pravidel.

Ahoj všichni,
velice si vážím Vaší práce . Právě proto si Vás dovoluji upozornit na pár věcí.
V MX1 jel německý závodník , který vlastní německou licenci a jezdí jejich přebory jako u nás třeba kraj,Dominik Fischer číslo už nevím , byl klasifikován jak první :), budiš ale od toho tam máte OPEN.
Je mi velice líto , že v každé kubatůře najdete při tréniku kohokoliv z jiné kubatůry. Toto je bohužel již výsadou jen u Vás. Všude jinde to již není možné a to z bezpečnostních důvodů. Bývalo zvykem, že byl takzvaný volný trénink pro koholiv kdo chtěl. Přitom stačí jen říct a pokud to nedodrží tak prostě nemůže do rozjížďky, totéž je to i při žluté vlajce na trati , jeli vyvěšena tak prostě nepředjíždím a neskáču lavice. To je snad všeobecně známo. Je to stejné - předjedeš, skočíš , tak prostě víc už nepojedeš. Věřte nebo ne ale platíto na všechny.
Jen si schválně všiměte , třeba v MX 1 bylo při tréninku 54 motorek ? na startu jich bylo kolem 30. To přeci musí být na kvalitě tréninku znát.
Vím ,že času je máo ale když nastavíte pevná pravidla tak je lidi budou dodržovat , všude jinde se začíná v 8 hod a pak to jede, tady se neustále na něco nebo někoho čeká. pak se dojíždí rozjížďky pozdě odpoledne. Vyjímky jsou vyjímky ale neměly by být zneužívány.
Děkuji, že jste si připomínky přečetli a chci věřit, že najdete chvilku a alespoň se zamyslíte. Věřte není míněno proti Vám ale pro Vás.

Přidat nový příspěvek