Diskuze

Twin schok

Pokud jsem správně pochopil v kategorii ČZ již v sezóně 2018 nesmí startovat zahraniční stroje s dvěma tlumiči pérování v zadu i když jsou tyto motocykly dobové originály ?

Re: Twin schok

Pokud jsou do roku výroby 1997, spadají do kategorie EVO.

Re: Twin schok

Tak jsem se ptala a tyto motorky se do ČZ v pravidlech ještě doplní, jako vloni :-)

Licence

Ahoj, na jakou adresu zaslat žádost o vystavení licence ?

Díky

Re: Licence

Adresa je: Lenka Schlenzová, Doksany 54, 411 82

Spurný

Zdravím všechny v novém roce. Scháním na pana Václava Spurného telefon.
Jestli ho máte, tak na mé tel. Číslo :606912401 mi ho prosím zdělte.
Děkuji J. JEŽEK

vyhlášení

Pozor pro všechny vyhlášení v Chabařovicích je pro účastníky seriálu Batti cupu bez rozdílu umístění Honza.

Protest

Dobrý den Bartl, podáváme protest proti startu jezdce č. 200 ve třídě MX2 . Tento jezdec celou sezónu nestartoval a přijel na poslední závod a sebral klukům body. A navíc v první jízdě vytlačil našeho jezdce s číslem 128 tak nebezpečně, že musel zastavit a tím ztratil rychlost a pozici. To by nemělo být přípustné. Když chce jet, až jede bez bodu. A zřejmě také na jednodenní licenci. Jak je to možné? Věříme alespoň v dodatečné bodové nápravě.

Re: Protest

Dobrý den,

každý, kdo se zúčastní kteréhokoliv závodu v roce, má přece nárok na body. To bychom museli za celou sezónu jen tak bezdůvodně smazat plno lidí. V pravidlech nemáme napsáno, že ten, kdo u nás jezdí párkrát do roka, nedostane body, takže se žádná bodová náprava konat nemůže. To by bylo bezdůvodně a mohl by to pak chtít každý v každé kubatuře za závody po celý rok. Jsou to závody pro hobby jezdce, na které může přijet každý.

Re: Re: Protest

Twl co to tu řešíte za hovna. U nás ve ctyrkolkach taky teď v Benátkách jel nový ctyrkolkar který jel po prve a vyhrál . Tím pádem nám sebral nějaké body. A nikdo to neřeší , a proč taky. Přijel vyhrál a odjel. Tak to proste je , to je motocross.

Přidat nový příspěvek