Diskuze

stránky nepřehlednost

Dobrý den, dá se nějak otevřít k závodům nějaké časy, jako třeba na Offroad maratonu ? Nikde nemohu najít jednotlivé kategorie. Když otevřu třeba rok 2017 , pak jednotlivý závod po dlouhé době se otevře tabulka, kde je vždy jedna kategorie.

Re: stránky nepřehlednost

Ještě mne není jasné v tabulce výsledků bodování. Jak je možné, že má závodník u jednotlivého závodu, třeba 50 bodů, když je možné za závod získat 35. Vůbec tu tabulku nechápu. Chtěl bych jed sezonu 2019. Díky Mirek.

Re: Re: stránky nepřehlednost

Dobrý den, jaké časy máte na mysli? Časy jednotlivých jezdců? My nejezdíme na čipy, tudíž časy měřené mít nemůžeme.
Jezdec může mít až 70 bodů za jeden den, protože v jeden den se jedou z každé kategorie 2 rozjížďky. Když vyhraje rozjížďku, získá 35 bodů. V propozicích je bodování rozepsané.
Když si tabulku otevřete, máte dole záložky s jednotlivými kategoriemi.

Re: Re: Re: stránky nepřehlednost

Díky za vysvětlení. Vše jsem dle vašeho výkladu již pochopil. Mirek

zavírání šoupátek

Prosím, už je znám datum na zavírání šoupátek. Děkuji Jirka

Re: zavírání šoupátek

Zavírání šoupátek bude 3. listopadu.

licence

Ahoj, fungují ještě jednodenní licence? Přes rok sme nejeli závody,ale chtěli bysme jet do Třebíze. Tak jaká je možnost. Díky za odpověď

Re: licence

Licenci musí mít dle pravidel ČAM každý. Pro více informací můžete ale zavolat Petrovi Bártlovi, tel. 602 175 350.

fotograf

dobrý den , dotaz na fotografa seriálu . je možno objednat nějakého fotografa , který by nefotil buď pouze vozíčky, anebo pouze vetoše, ale fotil by všechny a všude , na všech závodech ? z posledních třech závodů jsme na netu našli pouze nějaké fotky vozíčkářů , motorky žádné . Chapeme že Lucka nestíhá :-( nešlehovi už nejezdí ... manželky to neumí ... Co by stála investice do objednání nějakého poloprofesionála, který by objížděl batti závody a fotil ? pěnička má dimeglia , ve ctiměřicích cvaká "nikon" na kraji fotí Lavička , a co batti ? nepřemýšlel batti o fotografovi na celou sezonu ? děkujeme a těšíme se při rozpravě na oznámení další skvělé služby (HD foto:-) ve skvělém seriálu jakým batti cup je .

dotaz

Nehrozí možnost zrušení závodu pro velkou prašnost a zákazu čerpání vody z vodních zdrojů ?

Přidat nový příspěvek