Diskuze

Re: dotaz

Dobrý den,
zatím zrušení nehrozí, na trati se pracuje.

Re: Re: dotaz

Na kropení jsme zajistili dvě cisterny.

Pro Juryho čuryho a jiný mameluky, co se bojej podepsat

Zdar. Jen pro vysvětlení pro hovada co se odvážej nazývat se jako JURY nebo se podepíšou tak, že stejně nikdo neví o koho jde a řešej kraviny. A ten německej Hobbyfahrer mi taky nepřijde moc jako němec... No nic... Nejradši bych se na vás vys..., ale aby v tom bylo jasno i pro ostatní, tak se pokusim něco vysvětlit, aby nevznikaly zmatky a někdo někoho zbytečně nenapadal. A.D.A.C. je německá organizace, která se dá přirovnat k autoklubu ČR. Tudíž jsou pod touhle organizací pořádaný různý závody, který souvisej s motorsportem jako celkem. Zároveň ADAC pod sebou združuje různý motokluby, který jsou většinou spjatý s nějakou tratí. A potom tedy i ADAC pořádá či zaštiťuje nejvyšší a nejprestižnější německej motokrosovej seriál ADAC Masters, čehož si tady patrně někdo všiml. A teď ke konkrétnímu "problému"... Výsledky, který tu jsou uvedený vypovídaj pouze o tom, že se jezdec Robert Winkler účastnil 27.5.2017 závodu pořádanýho motoklubem Pflückuff, kterej je vedenej pod ADAC. Po otevření odkazu se otevře tabulka s výsledky pro třídu MX2, která je pro jezdce s licencí J+B+C. Umístil se na 26. místě a dostal kolo. Jedná se o závod série MX Sachsen, což je obdoba našich krajskejch závodů. Jezdec Robert Winkler vlastní licenci C. C-licence značí stejnou výkonnost jako u nás, tudíž se jedná o výkonnost nejnižší. Asi tolik bych k tomu chtěl říct. Mimochodem, kdyby se někdo kdo je schopnej zajet v závodu ADAC Masters v třídě MX2 10. flek spletl a přijel na naše závody, tak by sám hodně rychle utekl... :-D

Re: Pro Juryho čuryho a jiný mameluky, co se bojej podepsat

Díky Víťo :)

dotaz na "dříve narozené" licence

Jenom pro ujasnění ... ten “Jirka” co tu řešil licence ve veteránech, tak to jsem nebyl já :-) ... já jen aby na mě někdo v depu nekoukal zkrz prsty :-)
Jirka #73

Re: dotaz na "dříve narozené" licence

Oprava hrubky ... skrz prsty :-)))
Jirka #73

Motocross ADAC

https://www.msc-pflueckuff.de/dokumente/Sachsen/2017/Ergebnisse/mx2_you_lauf2.pdf

Re: Motocross ADAC

Na to ti řeknou, že je to starý... Jakože sice loni jezdil adac s mezinárodní licencí , ale letos už, že jede jen jako hobik. To máš podobné, jako v těch veteránech. Na republice jede na bednu, to ale mu nestačí, tak pak ještě jede pojezdit hobykross aby měl těch pohárků víc.
Kouble, nebo Romancik to jsou jiný frajeri - přijedou sice taky na hobykross, ale potrenujou, nadelej ostatních kolo, dvě, ale hlavně !!! Před posledním kolem zajedou do depa a nenechavaji se klasifikovat. Natož aby si šli pro pohárek...

Re: Re: Motocross ADAC

No jo, hledala jsem letošní výsledky, když řešíte letošní sezónu :-D A co bychom tedy měli dělat? Pokaždé, když se nějaký jezdec někomu znelíbí, tak ho máme vyloučit ze seriálu? Kvůli někomu, kdo ani nejezdí. Když jsme chtěli udělat pro tyto případy kategorii MX 1 +, tak jste si na to stejně stěžovali, takže?

Re: Re: Re: Motocross ADAC

Nemusíte nikoho vylučovat, stačí jen toho, kdo má A licenci, přesunout do kategorie licence a nepouštět je závodit s hobby jezdci. Celé to pak postrádá smysl hobycrossu. A dá se to vyřešit pouze ráno u stolečku kde vybíráte startovné. Prostě jezdce nebudete zapisovat podle známosti, ale podle licence. A když ji nemá, tak ne nad tím mavnout rukou, s tím, že ji přinese příště, ale rovnou ho zapsat do licencí. Domů ho logicky asi nepošlete, když v druhé ruce svírá šestistovku, to je jasné, ale prostě vyseparovat tyhle vychcánky, můžete jen vy u (stolečku) u "přejímky" .
Tečka.

Přidat nový příspěvek